• Adres

  Fahrettin Kerim Gökay Cad.
  No:206, Kadıköy/İstanbul

 • Telefon

  (0216) 565 14 87

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi Kaza Sigortası Nedir? Ferdi Kaza Sigortası Teminatları Nedir? Ferdi Kaz Sigortası Zorunlu Mu? Ferdi Kaza Sigortası İptali Nasıl Olur? Güncel Ferdi Kaza Sigortası Fiyatları?

Hayatın karşınıza çıkarabileceği kötü süprizleri ferdi kaza sigortası ile siz yönetebilirsiniz. Ferdi kaza sigortası yaptırarak karşılaşabileceğiniz beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve ailenizi hatta işinizi kaza sonucu ölüm, kaza sonucu sürekli sakatlık tazminatı, kaza sonucunda meydana gelen tedavi masraflarının karşılanması veya kaza sonrası iş göremezlik için istenen günlük tazminatlar gibi teminatlar ile güvence altına alın.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları

 • Vefat
 • Tedavi Masrafları
 • Kalıcı Sakatlık
 • Gündelik tazminat

Ferdi Kaza Sigortası Teminat Dışı Haller

Bu teminatlar ile kendinizi ve ailenizi beklenmedik durumlara karşı maddi açıdan güvence altına alın. Teminatlar ve içerikleri sigorta şirketlerine göre değişmekle beraber limitlerinin kendiniz şirketin izin verdiği ölçüde değiştirebiliyorsunuz. Bu teminatların kapsamadığı bazı durumlar ise;

 • Motosiklet ve motorlu bisiklet kullanmak,
 • Açık deniz balıkçılığı ile yüksek dağlarda avcılık,
 • Herhangi akıl veya ruh haleti ne olursa olsun intihar girişimi ve intihara teşebbüs
 • Uyuşturucu madde, alkol, ilaç ve zararlı madde kullanımı.
 • Hastalıklar veya bunların neticelerinin hastalıklarla ilgili halleri
 • İstinat duvarları

Ferdi Kaza Sigortası Zorunlu bir sigorta değildir. Kullanım yerine göre değişmekle beraber kişisel olarak yaptırılan sigortalar zorunlu değildir. Fakat işletmelerin çalışanlarını korumak amacıyla yaptırdıkları zorunlu kılınmıştır. Örneğin yolcu taşımacılığı yapan bir işletmenin yolcularını korumak için Karayolları Taşıma Kanunu’na göre Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza sigortası düzenlemek zorundadır.

Ferdi Kaza Sigortası Fiyatları

18-65 yaş aralığındaki herkes bu sigortadan yararlanabilir. Sigorta prim hesabı sigortalının mesleğine ve yaptıracağı sigortanın teminat limitlerine göre belirlenir. Hemen bize ulaşın ve size en iyi teminatlar ile en uygun teklifleri sizlere sunalım Ulusoy Sigorta alanında uzman kadrosuyla en güvenilir sigorta şirketlerinden size en uygun ferdi kaza sigortası teklifini alıp karşılaştırmalı olarak size sunmaktayız. Siz sadece karar verin. Detaylı bilgi için bize ulaşın …. Ferdi kaza sigortası iptali durumunda sigorta poliçesi dikkatli bir şekilde incelenir. Poliçe içinde yer alan iptal şartlarına ve iptalin yapılacağı güne göre poliçenizin iptali gerçekleştirilerek, iptal sonrası belirlenen prim iadeniz yapılır.

Belirtilen bilgileri bize ulaştırarak istediğiniz anda teklif alabilirsiniz.

Detaylar için Bize Ulaşın

SAYFAMIZLA İLGİLİ DİĞER DİKKAT ÇEKEN BAŞLIKLAR


Ataşehir Ferdi Kaza Sigortası ■ Göztepe Ferdi Kaza Sigortası ■ nakliyat sigortaları hakkında bilgi nedir ■ Ferdi Kaza Sigortası çeşitleri ■ Ferdi Kaza Sigortası genel şartları ■ Ferdi Kaza Sigortası genel şartları ■
Whatsapp Üzerinden Anında Teklif Alın